FacebookПідписатися на RSS
Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

1. З’являтися в заклад освіти за 10-15 хвилин до початку занять, зайняти своє робоче місце з першим дзвінком, підготувати все необхідне навчальне приладдя до уроку.

2. Протягом дня під час повітряної тривоги діяти у відповідності до алгоритму, затвердженого адміністрацією школи.

3. Використовувати в закладі освіти українську мову. Ст. 21 Закону України наголошує про забезпечення функціонування української мови як державної.

4. Виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

5. Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм. Насильство, булінг (цькування) є неприпустимими формами поведінки у закладі освіти та за його межами.

6. Відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля.

7. Дотримуватися чистоти і порядку, берегти майно закладу освіти.

8. Відвідувати заклад освіти лише в охайному і чистому одязі, уроки фізичної культури – у спортивній формі та спортивному взутті.

9. Не приносити на територію закладу освіти і не використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, цигарки, наркотичні та психотропні речовини, інші засоби і отрути, а також токсичні речовини.

10. Використовувати мобільні телефони та інші засоби звʼязку під час освітнього процесу лише при необхідності зв’язку із батьками (або особами, що їх заміняють) та лише під час перерви.

11. Не покидати без дозволу педагогів або медичної сестри (з узгодженням з батьками) територію школи під час освітнього процесу.

12. У разі пропуску занять здобувач освіти зобов’язаний пред’явити класоводу/класному керівнику довідку з медичної установи або пояснювальну записку від батьків (або осіб, що їх заміняють) про причину відсутності.

13. Під час перерви задля збереження життя та здоров’я та з метою уникнення випадків травматизму здобувачу освіти категорично забороняється залишати територію школи, бігати, штовхатися, кидатися предметами, застосовувати фізичну силу, самовільно відкривати вікна, сидіти на підвіконнях.

14.Здобувач освіти звертається до класного керівника, чергового адміністратора, психологічної служби (соціального педагога, практичного психолога) та адміністрації закладу освіти за допомогою, якщо проти нього здійснюються протиправні дії.

Кiлькiсть переглядiв: 84