Підписатися на RSS

Наші традиції

Наша школа має свої традиції і свята. Ми святкуємо не лише свято першого і останнього дзвоника, а і різні німецькі та українські свята.

На початку листопада до нас приходить Святий Мартін і розповідає свою історі. В цей день першачки проходять школою із власноруч зробленими ліхтариками і співають пісні німецькою мовою.

На початку грудня ми знову чекаємо гостей - в цей раз Святого Ніколауса і .... Святого Миколая! Саме так, в нашій школі відбувається багато див і одне з них - зустріч Ніколауса і Миколая! В Німеччині день святого Ніколауса відмічають 6-го грудня, в Україні - 19-го грудня. А у нас вони зустрічаються на дитячому святі! Дива збуваються! :)))

/Files/images/2.png


А 24-го грудня ми святкуємо Різдво.Традиційне німецьке різдво з різдвяним вінком, штолленом, виставами і концертом!

/Files/images/IMG_2542.JPG/Files/images/IMG_2631.JPG
Навесні до нас приходить Пасха. Виставка малюнків, пасхальних дерев, пасхальним зайцем....

/Files/images/100_2909.jpg/Files/images/DSCN3300.JPG
Ось .... Що? Що Ви кажете? Ах, так! Ми завсім забули про найвеселіше і найочікуваніше свято - Карнавал! Карнавал! Карнавал! Карнавал! Учні і вчителі починають готуватись до цієї феєрії позитиву заздалегіть: шукають костюми, пишуть сценарії...

/Files/images/IMG_3520.jpg/Files/images/IMG_3522.jpgАле найважливішим святом для учнів і вчителів є щорічне свято вручення Шпрахдиплому за участі програмного вчителя і представника Посольства Німечиини в Україні.


Отже, в нашій школі ми і вчимося, і веселимося! :)))

Кiлькiсть переглядiв: 627

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.