Підписатися на RSS

ДО УВАГИ БАТЬКІВ

Що ж таке ОСВІТНЯ КАРТА КИЄВА?

В освітній карті Києва закладена проста і зрозуміла для кожної людини інформація про навчальні заклади столиці. В електронному паспорті установи освіти можна побачити адресу, дані про тип навчального закладу, його ступінь, форму власності, мову навчання та перелік іноземних мов, які вивчають учні, ПІБ керівника навчального закладу, номери телефонів закладу, електронну адресу і посилання на сайт установи.

Ознайомившись з електронним паспортом установи освіти, можна дізнатися все: розмір території навчального закладу, кількість квадратних метрів приміщення, рік побудови, рік останнього капітального ремонту; кількість класних приміщень; потужність установи; кількість дітей (учнів, вихованців); кількісний склад колективу; які види ремонтних робіт виконані за три роки і кількість коштів, виділених на ці потреби. Окремої уваги заслуговує розділ "Фінансове забезпечення". Він розбитий за напрямками: "Обсяг затверджених видатків", "Загальний фонд", "Спеціальний фонд (бюджет розвитку і власні надходження), а також "Поточні видатки"".

Що до поняття "прозорості та інформаційної відкритості" інформацію щодо спеціалізованої школи №14 імені українського професора Грушевського Сергія Федоровича можете також знайти на Освітній карті Києва за наступним посиланням:

https://osvita-map.monitoring.in.ua/ або ж на нашому інформаційному стенді.

З повагою,

адміністрація