Спеціалізована школа №14 з поглибленим вивченням німецької мови Оболонського району м. Києва

/Files/photogallery/Ханчич Денис.jpg

Ханчич Денис
Випускник нашої школи 2009 року
Загинув при виконанні військових обов'язків в зоні АТО під м. Дебальцеве
Вічна пам´ять і слава Герою!

/Files/photogallery/вічний вогонь.jpg

Шановні педагоги, дорогі учні!

/Files/images/index.jpg

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам

1 вересня лінійка о 8.30

тема першого уроку "Україна - єдина країна"

/Files/images/images8.jpg

Дорогі колеги, батьки, учні!

Щиро дякую за небайдужість та підтримку нашої української армії, а саме бійцям розвідроти Чернігівської гвардійської танкової бригади.

З повагою,

Ліпін Ярослав Михайлович, вчитель німецької мови,

учасник АТО, лейтенант, замполіт розвідроти

Весь колектив школи щиро вітає Орел Людмилу Степанівну!

/Files/images/orel.jpg

Шановна Людмило Степанівно, упродовж 40 років Ви приходили 1 вересня до школи і всім ставало тепліше і світліше від того, що Ви поруч. Спочатку робили перші кроки в професії, а тепер самі вчите молодь, завжди знаєте що порадити, як підтримати. Всі ми вчимося у Вас тактовності і терпінню, відповідальному ставленню до всього, що робимо, почуттю гумору, людяності, інтелігентності, вихованості, толерантності, доброзичливості, і, звичайно, любові до дітей, до школи, якій Ви віддали стільки років і вклали стільки тепла і любові, яка зігріта Вашою лагідною посмішкою та теплом небайдужого серця.

/Files/images/index2.jpg

Не тільки ми, а й сотні випускників школи завжди згадують Вас із вдячністю, повагою і любов`ю.

Ми бажаємо Вам ще багато років приходити 1 вересня і зустрічати дітей та й нас, вчителів, на шкільному подвір'ї, адже ми вже не уявляємо цю школу без Вас і вважаємо за честь працювати поряд з Вами!

З повагою і любов'ю,
Ваші колеги

Правила конкурсного приймання дітей (учнів) до спеціалізованої школи № 14 Оболонського району м. Києва

(Розміщено в кінці сторінки)

Схвалено на спільному засіданні педагогічної ради та ради школи протокол № 1 від 23.01.2014

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Спеціалізована школа № 14 з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу Оболонського району м. Києва має багаторічну історію, невмирущі традиції.

В школі навчаються допитливі та обдаровані учні, працюють щирі та талановиті вчителі.

Спеціалізована школа №14 з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу відзначила 100-річний ювілей! Її славна історія, створена фундатором школи Грушевським С.Ф. та його сином Грушевським М.С, визначими вчителями Їжакевичем І.С, Кузнєцовою М.Ф., випускниками школи-Героями Радянського Союзу Онищенком В.П. та Зубаньовим М.Й, оберігається та примножується відмінним навчанням, творчими здобутками та спортивними досягненнями сучасних учнів школи. Серед них переможці олімпіад, МАН, лауреати конкурсів вокальних, театральних та хореографічних колективів. На базі школи тренуються футбольні команди, секції карате, баскетболу, шахів та шахмат.

Школа має партнерські зв'язки з освітніми закладами Німеччини (м.Мюнхен, м.Піннеберг). Систематично відбувається обмін учителями та учнями. Кращі учні отримують мовний "Шпрахдиплом", що дає їм право продовжувати навчання в ФРН. У школі вивчають іноземні мови: з 1 класу - німецьку, з 5 класу - англійську, з 7 -польську.

/Files/images/до 100-річчя школи.jpg

В школі працюють 63 вчителя.

Кадровий потенціал школи
Вчителі вищої категоріїВчителі І категоріїВчителі ІІ категоріїСпеціалісти

Мають звання "Вчитель-методист" - 16
звання "Старший вчитель" - 14

Наша адреса:
м. Київ,
вул. Макіївська, 5,
тел.430-81-61 (директор)
430-50-02 (заступники директора)

Ми на карті Києва:

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Хто відвідував наш сайт?

Попередня Вересень 2014 Наступна