Підписатися на RSS

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

/Files/images/Desktop1.jpg

Шановні батьки!

Повідомляю Вам про окремі зміни в розпорядку роботи

спеціалізованої школи №14 ім.С.Ф.Грушевського в 2016-2017 н.р.

1. За підсумками педагогічної ради школи від 30.08.2016 р. було прийнято рішення про посилення пропускного контролю в школу. В зв’язку з тим, що школа знаходиться на перехресті автомобільних доріг та тим, що під час перерви учні покидають будівлю школи для відвідин супермаркетів та ресторанів швидкого харчування, що знаходяться поблизу, було вирішено, що під час перерви учням заборонено покидати приміщення школи задля їхньої безпеки.

Задля уможливлення проведення учнями активних перерв на свіжому повітрі, мною як директором школи, було прийнято рішення надати учням школи можливість проводити час у внутрішньому подвір’ї школи, яке довгий час було закрите для учнівського користування.

На даний момент на території подвір’я проводяться роботи з благоустрою і вже в жовтні школярі зможуть за бажанням проводити там час.

2. Для оптимальної організації навчально-виховного процесу, під час уроків вхід до школи для батьків заборонено.

У випадку якщо у Вашої дитини є при собі важкі речі—чергові учні старшої школи, які щоранку чергують біля охорони допоможуть дитині віднести їх до класу.

3. Якщо Ви бажаєте записати Вашу дитину на один зі шкільних гуртків—Ви можете відвідати школу після закінчення уроків в години роботи обраного Вами гуртка, записавшись в журналі відвідування на охороні.

4. Якщо у Вас виникли питання до вчителів, у Вас буде можливість поставити їх на оновлених загальношкільних батьківських зборах на яких обов’язково будуть присутні адміністрація школи, класні керівники, вчителі-предметники та представники Благодійного фонду.

Дати проведення найближчих загальношкільних батьківських зборів:

19 жовтня 2016р. — 6-8 класи

20 жовтня 2016р. — 9-11 класи

Узвязку з адаптаційним періодом пятикласників, батьківські збори для них буде

проведено окремо, 18 жовтня 2016р.

Про час та місце проведення зборів буде повідомлено окремо.

5. 26 вересня 2016 р. буде проведено збори для батьків першокласників на яких благодійний фонд «Допомога школі №14» відзвітує про проведену роботу. Крім того, на сайті школи буде представлений фотозвіт в якому Ви зможете побачити результати роботи благодійного фонду.

У випадку виникнення нагальних питань—в школі щодня до 19:00 працює черговий адміністратор, до якого Ви можете звернутись через шкільну охорону після закінчення уроків.

Якщо у Вас виникають питання або пропозиції—Ви можете надіслати їх на електронну адресу школи schule14.info@gmail.com .

Також доводжу до Вашого відома. Що у школи з’явилась офіційна стороінка в мережі Facebook, яку Ви можете знайти за назвою «Спеціалізована школа14 ім СФ Грушевського», або за посиланням www.facebook.com/schule14kiev

З повагою,

директор спеціалізованої школи №14

ім. С.Ф. Грушевського

Лосенко О.П.

04.03.2015 рішенням сесії Київської міської ради VII скликання спеціалізованій школі № 14 з поглибленим вивченням німецької мови присвоєно ім'я українського професора Грушевського Сергія Федоровича

Спеціалізована школа № 14 з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу Оболонського району м. Києва має багаторічну історію, невмирущі традиції.

В школі навчаються допитливі та обдаровані учні, працюють щирі та талановиті вчителі.

Спеціалізована школа №14 з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу відзначила 100-річний ювілей! Її славна історія, створена фундатором школи Грушевським С.Ф. та його сином Грушевським М.С, визначими вчителями Їжакевичем І.С, Кузнєцовою М.Ф., випускниками школи-Героями Радянського Союзу Онищенком В.П. та Зубаньовим М.Й, оберігається та примножується відмінним навчанням, творчими здобутками та спортивними досягненнями сучасних учнів школи. Серед них переможці олімпіад, МАН, лауреати конкурсів вокальних, театральних та хореографічних колективів. На базі школи тренуються футбольні команди, секції карате, баскетболу, шахів та шахмат.

Школа має партнерські зв'язки з освітніми закладами Німеччини (м.Мюнхен, м.Піннеберг). Систематично відбувається обмін учителями та учнями. Кращі учні отримують мовний "Шпрахдиплом", що дає їм право продовжувати навчання в ФРН. У школі вивчають іноземні мови: з 1 класу - німецьку, з 5 класу - англійську, з 7 -польську.

Також школа є еспериментальним майданчиком МОН: в школі проходять експерименти "Розумна дитина" (1-Б клас) та "Хмарні сервіси в освіті" (5-9 класи)

В школі працюють 62 вчителя, серед них:

1 програмний вчитель, кандидат наук,

2 педагоги-організатори

1 соціальний педагог

1 бібліотекар

4 вихователі ГПД

Вчителі вищої категоріїВчителі І категоріїВчителі ІІ категоріїСпеціалісти

Мають звання

"Відмінник освіти України" - 11

"Вчитель-методист" - 14
"Старший вчитель" - 11

Наша адреса:
м. Київ,
вул. Макіївська, 5,
тел.430-81-61 (директор)
430-50-02 (заступники директора)

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Чи будете Ви повертатись на наш сайт?