Підписатися на RSS

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

/Files/images/14311368_1050150235105621_1535753529204151438_o.jpg

Шановні батьки, учні та друзі нашої школи!

Проcимо взяти участь в голосуванні за громадські проекти нашої школи та шкіл Оболонського району.

Кількість голосів необмежена!

Посилання на проекти:
Сучасні вікна -- сучасній школі. Заміна вікон у школі № 232 та № 14
Крізь терни до зірок (Оновлення технічного стану актових залів шкіл №14, 211, 232, 233)https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/337

Як проголосувати?

- Заходите за посиланням, натискаєте на кнопку «Підписатися»;
- Вибираєте спосіб реєстрації (наприклад, Приватбанк) – реєстрація повністю безпечна;
- Після короткої реєстрації Ви маєте можливість підписатись на всі проекти нашої школи та району.

Кожен голос важливий! Залучайте до голосування своїх друзів та родичів. Станьте частиною розвитку шкіл району. Не будьте байдужими!

Чекаємо Вашої підтримки!

04.03.2015 рішенням сесії Київської міської ради VII скликання спеціалізованій школі № 14 з поглибленим вивченням німецької мови присвоєно ім'я українського професора Грушевського Сергія Федоровича

Спеціалізована школа № 14 з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу Оболонського району м. Києва має багаторічну історію, невмирущі традиції.

В школі навчаються допитливі та обдаровані учні, працюють щирі та талановиті вчителі.

Спеціалізована школа №14 з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу відзначила 100-річний ювілей! Її славна історія, створена фундатором школи Грушевським С.Ф. та його сином Грушевським М.С, визначими вчителями Їжакевичем І.С, Кузнєцовою М.Ф., випускниками школи-Героями Радянського Союзу Онищенком В.П. та Зубаньовим М.Й, оберігається та примножується відмінним навчанням, творчими здобутками та спортивними досягненнями сучасних учнів школи. Серед них переможці олімпіад, МАН, лауреати конкурсів вокальних, театральних та хореографічних колективів. На базі школи тренуються футбольні команди, секції карате, баскетболу, шахів та шахмат.

Школа має партнерські зв'язки з освітніми закладами Німеччини (м.Мюнхен, м.Піннеберг). Систематично відбувається обмін учителями та учнями. Кращі учні отримують мовний "Шпрахдиплом", що дає їм право продовжувати навчання в ФРН. У школі вивчають іноземні мови: з 1 класу - німецьку, з 5 класу - англійську, з 7 -польську.

Також школа є еспериментальним майданчиком МОН: в школі проходять експерименти "Розумна дитина" (1-Б клас) та "Хмарні сервіси в освіті" (5-9 класи)

В школі працюють 62 вчителя, серед них:

1 програмний вчитель, кандидат наук,

2 педагоги-організатори

1 соціальний педагог

1 бібліотекар

4 вихователі ГПД

Вчителі вищої категоріїВчителі І категоріїВчителі ІІ категоріїСпеціалісти

Мають звання

"Відмінник освіти України" - 11

"Вчитель-методист" - 14
"Старший вчитель" - 11

Наша адреса:
м. Київ,
вул. Макіївська, 5,
тел.430-81-61 (директор)
430-50-02 (заступники директора)

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Чи будете Ви повертатись на наш сайт?