Спеціалізована школа №14 з поглибленим вивченням німецької мови Оболонського району м. Києва

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Спеціалізована школа № 14 з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу Оболонського району м. Києва має багаторічну історію, невмирущі традиції.

В школі навчаються допитливі та обдаровані учні, працюють щирі та талановиті вчителі.

Спеціалізована школа №14 з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу відзначила 100-річний ювілей! Її славна історія, створена фундатором школи Грушевським С.Ф. та його сином Грушевським М.С, визначими вчителями Їжакевичем І.С, Кузнєцовою М.Ф., випускниками школи-Героями Радянського Союзу Онищенком В.П. та Зубаньовим М.Й, оберігається та примножується відмінним навчанням, творчими здобутками та спортивними досягненнями сучасних учнів школи. Серед них переможці олімпіад, МАН, лауреати конкурсів вокальних, театральних та хореографічних колективів. На базі школи тренуються футбольні команди, секції карате, баскетболу, шахів та шахмат.

Школа має партнерські зв'язки з освітніми закладами Німеччини (м.Мюнхен, м.Піннеберг). Систематично відбувається обмін учителями та учнями. Кращі учні отримують мовний "Шпрахдиплом", що дає їм право продовжувати навчання в ФРН. У школі вивчають іноземні мови: з 1 класу - німецьку, з 5 класу - англійську, з 7 -польську.

Також школа є еспериментальним майданчиком МОН: в школі проходять експерименти "Розумна дитина" (1-Б клас) та "Хмарні сервіси в освіті" (5-9 класи)

/Files/images/49653178.jpg

В школі працюють 62 вчителя, серед них:

1 програмний вчитель, кандидат наук,

2 педагоги-организатора

1 соціальний педагог

1 бібліотекар

4 вихователі ГПД

Вчителі вищої категоріїВчителі І категоріїВчителі ІІ категоріїСпеціалісти

Мають звання

"Відмінник освіти України" - 11

"Вчитель-методист" - 14
"Старший вчитель" - 11

Наша адреса:
м. Київ,
вул. Макіївська, 5,
тел.430-81-61 (директор)
430-50-02 (заступники директора)

Правила конкурсного приймання дітей (учнів) до спеціалізованої школи № 14 Оболонського району м. Києва

(Розміщено в кінці сторінки)

Схвалено на спільному засіданні педагогічної ради та ради школи протокол № 1 від 23.01.2014

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Чи будете Ви повертатись на наш сайт?

Попередня Листопад 2014 Наступна